Podglądują i motywują:)

27 maja 2010

Gra w 10 i ostatnie przygotowania:)

Przypomina wam to coś? Niedawno chwaliłam się jednym wiankiem weselnym, a teraz mam już dwa - do pary:) Mają przypominac dwie złączone obrączki i wisiec na tle białego połyskującego tiulu! Na tą koncepcję wpadłyśmy razem z dekoratorką - Panią Bianką, którą przy okazji cieplusio pozdrawiam:)
Spodobał mi się też pomysł koralików w kwiatach - o np. tak:
Zapraszam Was wszytskie do gry w 10 - polega na zamieszczeniu 10tego najstarszego zdjęcia na waszym klawiszowym gratku:) Uważam, że jest to świetny sposób na lepsze poznanie się - zupełnie jak przy zabawie w mozajkę... tu również wszystkich chętnych zapraszam:) Oto moja fotka:
Ja - to ta damulka koło panny młodej:D. Klasa I-III, wczesne lata 90te, szkoła podstawowa, czas karnawału, mody na indian, nauki pisowni i alfabetu - fajniusie te kieszonki na literki na ścianie:)... no i wnioskując po ilości kurtek było zimnawo troszke;) ach to były czasy!!! Zawsze przebierałam się za dystyngowaną księżniczkę;) Spójrzcie tylko na mój kapelusz:P
To 10ta najstarsza focia pod względem faktycznego zrobienia, a nie aktualizacji - gdyż zdjęcia z okresu szkoły podstawowej skanowałam niespełna dwa lata temu.
*********
A teraz czas na marzenia i jedno tylko słowo - wakacje:

2 komentarze:

raeszka pisze...

Wianki jako obrączki cudnie się reprezentują :).

Edzia pisze...

:) mam nadzieję, że na sali będą jeszcze lepiej wyglądac:)