Podglądują i motywują:)

31 marca 2010

Looking for solutions develops your imagination...

Ogłaszam mini zgadywankę!!! Do wygrania pare przydasi do scrapów i deców i może cosik mojego:) Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Dokąd prowadzą te dzwi? Podpowiem, że są używane - szczególnie gdy chłodno lub pada deszcz. Owe znajdują się w Lesznie, ale dam głowe że podobne znajdziecie w wielu miastach w Polsce i w tych samych miejscach:)
Zasady:
Kto pierwszy odpowie poprawnie - wygrywa!
Wygrany dowiaduje się o tym drogą mailową... dlatego
Kto nie ma bloga - wpisuje swój mail w komentarzu i trzyma kciuki!
Każdy ma prawo do 3 strzałów!
We wtorek po dyngusie pojawi się foto-odpowiedź !
Przy tym proszę Anonimowego dm by nie podpowiadał i nie brał udziału w zgadywance bo sam pomagał mi robić tą fotkę;))))
A oto i tajemnicze wrota:
a raczej ich część:))) POWODZENIA:)
**************
I jeszcze parę słów do Was:
ku memu zaskoczeniu, dzięki blogu rozwijam się na wielu płaszczyznach, uważniej obserwuję otoczenie, uchwytuję chwile, o których bym już dawno zapomniała, poznaje was, dziele się przepisami, pasją, opiniami i jestem trochę bardziej pogodna na codzień:) Uwielbiam buszować u was po stronkach, uczyć się, tworzyć... a ostatnio przyłapuję się nawet na tym, że coraz więcej piszę o sobie?!?:)
Dzisiaj dzięki obserwatorce z Brazylii zaczełam przygodę z  językiem hiszpańskim. I tu prośba o pomoc - czy znacie jakieś dobre słowniki internetowe - może być angielsko-hiszpański... lub czy przetłumaczyłybyście mi posta pod ostatnimi Candy? Z krótkimi twierdzeniami sobie radzę - gorzej z pytaniami i dłuuuugimi wypowiedziami - nie mam podstaw gramatycznych, a mój słownik nie widzi końcówek i składni.

4 komentarze:

Zula pisze...

Do poczekalni na stacji kolejowej?

raeszka pisze...

ja korzystam z tego słownika http://www.mtranslator.pl/?gclid=CJ3Cnu_2-ZcCFQtNtAodezVcDA

Co do drzwi, to mają śliczny kolor ale gdzie mogą prowadzić ... z podpowiedzi jakie nam udzieliłaś, to tak jak Zula myślę, że do poczekalni na stacji kolejowej albo PKS i w sumie bardziej skłaniałabym się ku drugiej odpowiedzi :).

Anonimowy pisze...

mi to wygląda na stare drzwi do nieużywanego już pokoju służbowego na peronie nr 2 stacji Leszno... ale pewien nie jestem:P

Edzia pisze...

Nom - już mamy zwycięzcę:)mailik wysłany. wszystek wyjaśnię juterko:)