Podglądują i motywują:)

27 października 2012

Happy Birthday!!!!

Dziś w ten piękny śnieżny już wieczór pochwalę się zawieszką dla rozkosznej 3-latki. Drewniana, pomalowana farbą ścienną, z wzorem i napisem gipsowym (zwykły gips budowlany), gwiazdką z drewna i decoupagem:)
i do tego scrap-karteczka:
Zdrowiej Zuzianko i rośnij pięknie i zdrowo!!!!

22 października 2012

Simply from the heart

Często jest tak, że specjalnie czekam na jakąś okazję, żeby coś stworzyć. Lubię tworzyć coś z myślą o kimś, lub o specjalnym dniu, święcie, czy uroczystości. Może nie jestem na etapie twórczym, w którym ma się już własny styl.... albo po prostu lubię sztukę użytkową:) Gdy coś robię to muszę mieć cel... inaczej błądzę i się męczę. Hmmm brak weny? Raczej brak czasu i wieczne niedospanie:)
 
 
Powyższa kartka to prezent dla mojej mamy... ma urodę Pani Jesień, lubi kartk w stylu retro, brązy i zielenie.... Pozdrawiam wszystkie młode mamy:))))

7 października 2012

the wind is coming:)

Dziś kulinarnie - czyli troszkę dziecinny i przesłodzony obrazek:) - będę go retuszować na elegancko -  może się uda to wkrótce pokażę;))) a narazie trochę gipsu, farby i odlewy...
 Niedługo też dam dwa mega słodkie i dobre przepisy na ciacha:)
A narazie dziękuję - że nadal zaglądacie i komentujecie, choć nie odwdzięczam się tym samym:( Ze wstydem przyznaję, że na wszystko brakuj mi czasu... bez reszty pochłania mnie praca (wbrew pozorom bardzo wymagająca i energochłonna), dom, a przede wszystkim mały bejbik - byłoby dobrze, ale noce pozrywane, nadal nie przespane.. ale to nie wytłumaczenie, bo każdy coś na głowie a, więc DZIĘKUJĘ! Mam pytanko: macie jakieś pomysły co zmienić by ten obrazek stał się elegancki?
Pozdrówcia:*

3 października 2012

Wiatr w żagle:)

Zaszalałam ze skórzaną ramką... poniżej efekt zabawy z farbą, decoupagem i wypalaniem...
Był to prezent dla miłośników żeglugi:) i z rozpędu zrobiłam coś do domu:
Decoupage w czystej formie:) Nakręcam się na zaprojektowanie mini pokoiku małego miłośnika motoryzacji i samolotów - jeśli macie jakieś fajne foty, pomysły lub linki czekam z niecierpliwością.
Do zobaczenia! Ściskam mocno:)